Ostatnie realizacje

Nasze realizacje

Silosowy magazyn zbóż z energooszczędną suszarnią, zewnętrzną instalacją energetyczną, instalacją LPG oraz stacją odparowania i redukcji gazu.

Nowa przestrzeń magazynowa, składająca się z silosów zbożowych, technologii transportu nasion i ziarna, nowoczesnej suszarni gazowej z ekologicznym odzyskiem ciepła oraz przesiewaczem bębnowym, zlokalizowana w Bełżycach w woj. lubelskim.

Hala do produkcji i obróbki elementów metalowych

Nowa przestrzeń produkcyjno-magazynowa z budynkiem socjalno-biurowym zlokalizowana na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tczewie.

Plac składowy z drenażem typu ciężkiego o pow. 8500m2

Plac składowy z drenażem typu ciężkiego dla składowania siarki granulowanej o pow. 8500m2, zlokalizowany w województwie pomorskim, wykonywany dla klienta z branży portowej.

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie. Budowa magazynu płaskiego o pojemości 20.000 t

Modernizacja żelbetonowego elewatora portowego o pojemności 50.000 ton

Modernizacja betonowego elewatora portowego o pojemności 50.000 ton. Opracowanie kompleksowego projektu modernizacji elewatora portowego o pojemości 50.000 t obejmującego:

Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego (ZUBR) w Osieku

Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego (ZUBR) w Osieku wyposażony jest w nowoczesną technologię obróbki nasion roślin oleistych i białkowych, która pozwoli na wytwarzanie najwyższej jakości komponentów paszowych bez udziału chemii. Polega ona na poddaniu nasion roślin oleistych i białkowych obróbce termicznej i ciśnieniu. Innowacyjny proces obróbki pozwala na wyeliminowanie…